SPOTKANIA
Z CIEKAWYMI LUDŹMI

Rok szkolny 2017/2018

Paweł Borkowski - drifter
23 maja 2018r. naszą szkołę, na zaproszenie Pani Dyrektor Barbary Kamińskiej odwiedził Jej były uczeń - Paweł Borkowski, jeden z najwybitniejszych polskich zawodników driftingowych, pasjonat motoryzacji, zdobywca wielu osiągnięć oraz czołowych miejsc na torach zarówno ogólnopolskich jak i zagranicznych.
więcej...
Foto
Samuel Sosnowski - ornitolog
1.05.2018r. w naszej szkole w ramach cyklu ,,Ciekawi ludzie” odbyło się niezwykle interesujące spotkanie z ornitologiem Panem Samuelem Sosnowskim. Było ono doskonałą okazją do odkrycia fascynujących tajemnic na temat życia ptaków. Duży nacisk w swoim wystąpieniu nasz gość położył na zaprezentowanie systemu znakowania ptaków oraz rodzajów stosowanych obrączek w czasie realizacji tego przedsięwzięcia.
więcej...
Foto
Szymon Kołecki - mistrz olimpijski
26 marca naszą szkolną społeczność odwiedził Szymon Kołecki, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców, sztangista,  zdobywca srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 roku oraz złotego na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku...
więcej...
Foto
Przedstawicie ciechanowskiej jednostki wojskowej
Dnia 28 lutego, w ramach współpracy z 5. MBOT Ciechanów, odbyło się w naszej szkole spotkanie z jej przedstawicielami – p. Iwoną Bartołd, p. Anetą Szczepaniak i mł. kapralem Adamem Kowalskim – żołnierzem trzykrotnie uczestniczącym w misjach zagranicznych w Afganistanie.
więcej...
Foto
Waldemar Gajewski - górnik
14 grudnia w naszej szkole gościł górnik – pan Waldemar Gajewski. Odwiedził oddziały przedszkolne, klasę Ia, Ic i IIa. Swoją prelekcję pan Waldemar rozpoczął od tradycji  obchodów górniczego święta, które miało miejsce 4 grudnia w imieniny św. Barbary- patronki górników.
więcej...
Foto
Szymon Kołecki - mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów
W ramach przyjętych w szkole spotkań z ciekawymi ludźmi odwiedził nas dwukrotny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów a zarazem ciechanowianin – Szymon Kołecki.
   Pytań mieliśmy wiele: o początek przygody ze sportem, pierwsze sukcesy, porażki, podróże, treningi i codzienność sportowca.
więcej...
Foto
Łukasz Niewiadomski  i  Maciej Kraszewski z Drużyny Wojów Arkona - rekonstruktorzy historyczni
W dn. 14 września 2017 roku w naszej szkole odbyła się kolejna już „żywa lekcja historii”, którą poprowadzili panowie Łukasz Niewiadomski  i  Maciej Kraszewski z Drużyny Wojów Arkona.
więcej...
Foto


Archiwum