baner

ROK SZKOLNY 2017/2018

DZIEŃ SPORTU

19.06.2018r. Hala SP4 w Ciechanowie

Nauczyciele wychowania fizycznego: Michał Rząsiński i Krzysztof Kirzyc zorganizowali turniej piłki nożnej i siatkówki w ramach Dnia Sportu Szkolnego. W zawodach uczestniczyli uczniowie i uczennice z klas IV-V.

Foto

CZWARTEK LA

30.05.2018r. Stadion MOSiR w Ciechanowie

W zawodach uczestniczyli uczniowie klas IV i VIa,c,d.

CZWARTEK LA

07.06.2018r. Stadion MOSiR w Ciechanowie

W zawodach uczestniczyli uczniowie klas VIa,c,d i VII (urodzeni w 2005r.).

27.04.2018r. Kamion koło Sochaczewa

Jedyna nasza reprezentantka, Julia Ziółkowska (VIc), uczestniczyła w finałach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w miejscowości Kamion. Julia pobiegła  dobrze, na miarę swoich możliwości, jednak uzyskany przez nią wynik pozwolił na zajęcie dalszego miejsca.

Foto

SZKOLNY TYDZIEŃ SPORTU

7-11.05.2018r. Hala i boisko SP 4 w Ciechanowie

Na początku maja nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla uczniów klas starszych Szkolny Tydzień Sportu. Klasy IV-VII rywalizowały w wybranych grach zespołowych i wyścigach rzędów. więcej...

Foto

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA REJONU

16.04.2018r. Stadion MOSiR w Ciechanowie

Życiowy sukces odniosła Julia Ziółkowska (VIc), która po ambitnej walce, biegnąc większą część dystansu (800m) na 2-3 lokacie, zajęła ostatecznie wysokie piąte miejsce. Tym samym podopieczna p. Krzysztofa Kirzyca wywalczyła awans do finałów XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pozostali uczniowie zajęli miejsca od 17-20.

Foto

XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ

20-22.04.2018r. Hala MOSiR i SP 4 w Ciechanowie

Podopieczni p. Adama Stępkowskiego zajęli 7 miejsce.

INAUGURACJA PROGRAMU SZKOLNY KLUB SPORTOWY

2.03.2018r. Hala Sportowo - Widowiskowa w Ciechanowie

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego: p. Joanną Iwaszko i p. Krzysztofem Kirzycem uczestniczyli w oficjalnym rozpoczęciu drugiej edycji programu Szkolny Klub Sportowy. więcej

Foto

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA POWIATU

12.04.2018r. Stadion MOSiR w Ciechanowie

Podopieczni p. Joanny Iwaszko i p. Krzysztofa Kirzyca uczestniczyli w etapie powiatowym indywidualnych biegów przełajowych. Uczniowie biegali na dystansach od 600m do 1000m. Najlepiej zaprezentowali się i awansowali do kolejnych zawodów: Julia Ziółkowska, Marta i Magda Zelech (VIc), Nikola Chumięcka (Vd) oraz Bartek Wiśniewski (VId).

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAEKWON-DO

9.12.2017r. SP 4 w Ciechanowie

Dnia 9.12.2017r. w pięknej hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Ciechanowie odbył się Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do, który zgromadził na starcie rekordową liczbę  160 młodych adeptów Taekwon-do z Ciechanowa, Przasnysza, Pułtuska oraz Gąsocina. więcej

Foto

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ

7.02.2018r. Hala MOSiR w Ciechanowie

Podopieczni p. A. Stępkowskiego po  przegranym spotkaniu z przedstawicielami SP nr 7 w Ciechanowie zdobyli tytuł wicemistrza powiatu ciechanowskiego.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

12.2017r. SP 4 w Ciechanowie

Z okazji Mikołajek UKS OLIMPIKUS oraz SK PCK zorganizowały zawody sportowe w halową piłkę nożną. Turniej odbył się w szkolnej hali w dwóch terminach. Do rywalizacji zgłosiło się 11 drużyn klasowych, w sumie około 90 dziewczynek i chłopców z klas IV-VI. W kategorii I wygrała klasa Vd, przed kl. Va i IVd. Wśród klas starszych najlepsza była klasa VId, a kolejne miejsca zajęły kl. VIIc i VIIa. W trakcie zawodów SK PCK i pielęgniarka szkolna przeprowadzili profilaktyczne działania prozdrowotne. Uczniowie mogli skontrolować swoją wagę i wzrost,  a każdy uczestnik wziął udział w badaniu ankietowym dotyczącym zdrowego stylu życia. Dla najlepszych przygotowano dyplomy i upominki.
Organizatorzy: Krzysztof Kirzyc, Michał Rząsiński.

Foto
X MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ W WIELOBOJU SPORTOWYM

8.12.2017r. Hala MOSiR w Ciechanowie

W miejskiej hali sportowej klub sportowy KS Ciechan i Szymon Kołecki przeprowadził kolejną edycję wieloboju sportowego, na który składają się następujące konkurencje: trójskok obunóż z miejsca, bieg 4x10m, rzut piłką lekarską oraz siad rwaniowy jako element techniki podnoszenia ciężarów. Naszą szkołę reprezentowała ponad 30-osobowa grupa uczniów z klas III-VI. Najlepsze wyniki uzyskali: Mateusz Maślanka z klasy 4a, Natalia Dołęgowska z klasy 4e i Anna Kraszewska z klasy 6b, którzy w łącznej klasyfikacji zajęli trzecie lokaty.
Patronat nad imprezą objął Prezydent m. Ciechanów pan Krzysztof Kosiński.

Opikunowie: Joanna Iwaszko i Krzysztof Kirzyc

Foto

NASZA SZKOŁA W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE
DRUŻYNA ENERGII

11.2017r. SP 4 w Ciechanowie

Nasza szkoła przystąpiła do projektu Drużyna Energii. Warunkiem dostania się do grona 100 wybranych szkół (III etap) było nakręcenie filmu pokazującego sportowy charakter szkoły. Nasz film zdobył uznanie organizatorów i będziemy uczestniczyć w kolejnych etapach turnieju. Na powitanie w gronie najlepszych drużyn otrzymamy koszulki sponsora projektu.
Więcej informacji o projekcie na stronie druzynaenergii.pl

Opiekun i autor filmu: Krzysztof Kirzyc

OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W TAEKWON-DO

25.11.2017r. Hala UCSiR w Warszawie

Dnia 25.11.2017 w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwon-do ITF. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ciechanowie, gdzie na co dzień trenują tą piękną sztukę walki w klubie LKS Matsogi Ciechanów pod okiem trenera Michała Rząsińskiego. więcej

Foto

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ -
IGRZYSKA DZIECI

24.10.2017r. Hala MOSiR w Ciechanowie

Chłopcy z klas szóstych uczestniczyli w zaodach powiatowych w halową piłkę nożną. Po nieznacznie przegranym meczu z SP Opinogóra (0:1) i wyranym pojedynku z SP TWO (3:0) uplasowali się na drugim miejscu w grupie i nie awansowali do rozgrywki finałowej.
Opiekun: Krzysztof Kirzyc

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

9.11.2017r. Hala MOSiR w Ciechanowie

Od tego roku szkolnego uczniowie klas siódmych uczestniczą w rozgrywkach SKS razem ze starszymi od siebie gimnazjalistami. W takiej sytuacji bardzo trudno o dobre wyniki sportowe. Mimo to w zawodach halowej piłki nożnej nasi reprezentanci po bardzo ambitnej i dobrej grze  nieznacznie przegrali  (0:1) z STO. Niestety po przegranym kolejnym pojedynku z SP 6 (oddziały gimnazjalne) nie awansowali do dalszej rundy rozgrywek.