CERTYFIKAT_1

ABOUT US
ABOUT OUR TOWN

CZAT Z PARTNERAMI Z GRECJI

Uczniowie naszej szkoły biorący udział w międzynarodowym projekcie eTwinning brali udział w czacie online z partnerami projektu, uczniami ze szkoły w Grecji. Rozmawiali, oczywiście w języku angielskim, o swoich zainteresowaniach, hobby, życiu codziennym, ulubionych sportach, muzyce itp. Czatowanie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów, sprawiło im wiele radości i dało satysfakcję z posługiwania się językiem obcym. W załączeniu fotografie z tego wydarzenia.

Joanna Trzcińska

PROJEKT ETWINNING - PODSUMOWANIE

Więcej_/pol/                                                           More_/eng/

Projekt eTwinning pt. ‘Handmade Xmas cards`